Komu sa prihovára "futbal, pivo a baby"?

Autor: Erich Mistrík | 13.10.2011 o 9:46 | Karma článku: 3,63 | Prečítané:  1033x

Mne. Som silný a rád si zakopem do lopty. Keď nemôžem, aspoň si zakričím na tých, čo do nej kopú. Mám rád pivo a vychutnávam si ho po dúškoch. Keď je dobré, nalejem do seba aj niekoľko litrov. Páčia sa mi mladé dievčatá - ale občas siahnem po takej dobre vyvinutej, ako bola na tom obrázku.

Dnešná reklama ma skutočne oslovila.

Chuť na pivo sa u každého poriadneho chlapa neoddeliteľne spája s pohľadom do preplneného dievčenského výstrihu... Nie, to nemôže byť dievčenský, tá ich má malé, to musí byť plnokrvná a zrelá - ale mladá! - žena.

Len taká ako na tej reklame. Hovoríte, že za jej podobu môže grafický program v počítači reklamnej firmy? No, nebuďme takí malicherní.

Taká riadna žena patrí k futbalu, k nášmu futbalu, veď náš tím je najlepší... aspoň v našom meste. Niet väčšieho pôžitku, ako si schuti zakričať, zaskákať a zabúchať raketami.

Je nás veľa, čo si zájdeme na dobré pivko, keď hrá náš tím. Už vieme, kde hľadať najväčšiu obrazovku. Už vieme, kde majiteľ fandí nášmu tímu. Jeho krčmu nerozbijeme.

Nikdy náš tím nesklameme a sme pri každom jeho vystúpení. Keď nedáva góly, dobre mu vynadáme. Ale aj tak máme našich chlapcov radi. Veď oni sú tu doma. Aj My sme tu doma!

Všetci píšu o nejakom hlasovaní v parlamente. Naozaj nemáme iné témy? Možno to hlasovanie veľa zmení. Ale zmení všetko? Nie, nemôže ovplyvniť futbal, pivo ani baby.

Junáci slovenskí sme my. Nandali sme to tej Európe, nandáme to aj iným futbalovým tímom. A tie dievčatá z reklamy budú stáť pri nás!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Hofer neprehral, to len populizmus porazil sám seba

Víťazstvá radikálov či populistov nie sú samozrejmosťou.

KOMENTÁRE

Rakúska úľava pre demokratov, varovanie pre populistov

Väčšinu politikov a ich tímov musel nad výsledkami obliať studený pot.

SVET

Van der Bellen bude prezidentom, Hofer priznal porážku

Po zrátaní 70 percent hlasov z volebných urien je nereálne, aby Hofer nepriaznivý stav zvrátil.


Už ste čítali?